Main property
Sold
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

$650,000

330 Kings Highway, New Durham, NH 03855

3beds
3baths
1,344sqft
$484/sqft

About this property

No description available.

🚀 Get Matched with the Best STR Agent in Any STR Market